Obchodní podmínky

Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP), platí pro nákup v internetovém obchodě www.yesbro.cz . Podmínky blíže upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

 

Všeobecná ustanovení

1. Prodávajícím je provozovatel internetového obchodu Yesbro.cz, IČ 72934913 se sídlem: S.K.Neumanna 773, 53703 Chrudim.

2. Kupující podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jejichž nedílnou součástí je i reklamační řád, a že s nimi souhlasí. Na tyto VOP je kupující dostatečným způsobem upozorněn a má možnost se s nimi seznámit. 

 

Objednávka zboží

1.Objednávku lze uskutečnit přímo na stránkách www.yesbro.cz, dále prostřednictvím e-mailu  nebo na telefonním čísle 722 151 144

2. Veškeré objednávky, uzavřené v internetovém obchodě www.yesbro.cz,  jsou závazné dne Občanského zákoníku, § 544 – 545, zákon č. 40/1964 Sb.

Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito VOP a že s nimi souhlasí.

3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky, je vyplnění všech povinných údajů při realizaci objednávky. Po odeslání objednávky bude kupujícímu, na jím uvedený e-mail, odesláno potvrzení o přijetí objednávky.

4. Doručením a převzetím objednávky, vzniká mezi kupujícím a prodávajícím, smluvní vztah.

5. Místem dodání zboží je buď dodací adresa, uvedená kupujícím nebo výdejní místo zřízené provozovatelem e-shopu. Místo dodání si kupující zvolí při realizaci objednávky.

 

Cena zboží a platební podmínky

Ceny zboží v internetovém obchodě www.yesbro.cz, jsou uvedeny včetně DPH.

Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

Cenu zboží a případné náklady, spojené s dodáním zboží, může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

• dobírkou při převzetí;

• složením hotovosti na účet;

• bezhotovostně na účet prodávajícího č. 2300649388/2010

• bezhotovostně prostřednictvím platební karty

 

Storno objednávky

Kupující má právo objednávku stornovat do 12 hodin od vytvoření objednávky, pokud již tato objednávka nebyla expedována.

V případě platby předem je kupující povinen uhradit platbu do 3 prac.dní. V případě neuhrazení mu budou účtovány storno náklady ve výši 200 Kč.

Nevyzvednutím dobírky závaznost objednávky nekončí. Pokud si zboží objednané na dobírku nevyzvednete, budete kontaktováni k uhrazení poštovného za nevyzvednutou zásilku. Nebude-li poštovné uhrazeno do 10 dnů, bude Vám účtována smluvní pokuta ve výši 200 Kč. V případě neuhrazení je pohledávka předána třetí straně a bude vymáhána.

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši.

V případě opakovaného nevyzvedutí zásilky nebudou další objednávky akceptovány, případně budou vyřízené až po uhrazení celé částky předem na bankovní účet.

 

Vrácení zboží

Nevyhovující zboží můžete vrátit bez udání důvodu. Zboží k vrácení musí být doručeno do lhůty 14 dnů od doručení objednávky.

Postup při vrácení zboží: 

1. Napište nám, že byste chtěli zboží vrátit a to na e-mail:  info@yesbro.cz
2. Vytiskněte si formulář pro vrácení zboží a vyplňte jej (formulář ke stažení).
3. Zboží nám zašlete společně s vyplněným formulářem a fakturou za zboží na adresu:

Yesbro.cz,

S.K.Neumanna 773, 

537 03 Chrudim

4. Zboží nesmí být zasláno na dobírku.
5. Zboží musí být vráceno v původním nepoškozeném obalu, nesmí jevit známky používání, musí být nepoškozené a kompletní.
6. Peníze za vrácené zboží Vám budou vráceny na účet uvedený ve formuláři pro vrácení zboží, a to nejpozději do 14 pracovních dnů po obdržení vráceného zboží.

Výměna zboží:

V případě, že chcete produkt vyměnit za jinou velikost,  původní zboží vraťte dle návodu uvedeného výše. Jakmile nám bude zásilka doručena, budete informováni e-mailem a nové zboží Vám bude zasláno dle příslušné doručovací lhůty konkrétního zboží zdarma na Vaši adresu. Pokud již nebude zboží z důvodu vyprodání skladových zásob dostupné, vrátíme Vám finanční hotovost na Váš bankovní účet.

 

Reklamace a záruka

Na veškeré zboží se vztahuje záruka 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak, tato záruka je dána zákonem a je určena pro konečného spotřebitele, nikoli pro podnikatele, které zboží kupují pro svou podnikatelskou činnost. Záruční doba začíná běže v den převzetí zboží kupujícím.

Postup v případě reklamace:

Informujte nás o reklamaci písemně či e-mailem: info@yesbro.cz.

Zboží zašlete se vším příslušenstvím jako doporučený balík na adresu: Yesbro.cz, S.K.Neumanna 773, 537 03 Chrudim

Ke zboží připojte řádně vyplněný formulář pro reklamaci zboží (formulář ke stažení).

Prodávající reklamaci vyřeší do 30 dnů od obdržení zboží. O schválení či neschválení reklamace bude kupujícího informovat.

 

Přeprava a způsoby doručení

Způsob doručení si kupující zvolí při realizaci objednávky.

Kupující je povinen převzít zboží při dodání. Nepřevezme-li jej, platí ustanovení v odstavci "Storno objednávky, bod 2".

Je-li zboží nutno doručovat opakovaně nebo jiným způsobem a to z důvodu na straně kupujícího, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží.

Při převzetí zboží od přepravce, je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad to neprodleně oznámit přepravci. V případě porušení obalu svědčícím o neoprávněném vniknutí do zásilky, nemusí kupující zásilku převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží byla v pořádku a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.

Způsoby dopravy:

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

99 kč po celé ČR
Doručení balíku trvá 1 - 2 pracovní dny nebo dle uvedeného termínu u produktu. O aktuálním stavu zásilky vás bude Česká pošta informovat e-mailem i SMSkami. Výhodou je, že pokud nebudete doma, balíček na vás počká na poště klidně celý týden. Při platbě na dobírku je k poštovnému účtován poplatek 50 kč.

GLS KURÝRNÍ SLUŽBA 

99 kč po celé ČR
Doručení balíku trvá 1 - 2 pracovní dny nebo dle uvedeného termínu u produktu. O aktuálním stavu zásilky vás bude informovat telefonicky kurýr v den doručování.  Při platbě na dobírku je k poštovnému účtován poplatek 50 kč.

ČESKÁ POŠTA - DOPRAVA NA SLOVENSKO

199 kč při platbě předem
Doručení balíku trvá 3 - 4 pracovní dny nebo dle uvedeného termínu u produktu (vzhledem k mezistátní přepravě se lhůta může vyjímečně o 2-4 dny prodloužit). Výhodou je, že pokud nebudete doma, balíček na vás počká na poště klidně celý týden. Při dopravě na Slovensko neumožňujeme zaslání zboží na dobírku.

GLS kurýrní služba - DOPRAVA NA SLOVENSKO

169 kč při platbě předem
Doručení balíku trvá 2-3 pracovní dny nebo dle uvedeného termínu u produktu (vzhledem k mezistátní přepravě se lhůta může vyjímečně o 2-4 dny prodloužit). Kurýr Vás v den doručování bude kontaktovat telefonicky. Obdržíte také e-mail o přibližné době doručení. Při dopravě na Slovensko neumožňujeme zaslání zboží na dobírku.

 

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů kupujícího je poskytována zákonem č. 101/2000Sb., O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Realizací objednávky kupující souhlasí se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů společností Yesbro.cz, která je správcem údajů pro účely realizace objednávky, pro plnění záruky za vady a pro účely zasílání informací.

Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích.

Kupující souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na elektronickou adresu kupujícího a dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení prodávajícím na elektronickou adresu kupujícího.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. Kupující má právo souhlas písemně odvolat, právo na přístup k údajům, může požádat o opravu, doplnění, zablokování nebo zlikvidování osobních údajů.Doprava zdarma

Při objednávce nad 1500 Kč platíme dopravu my!

Výměna zboží zdarma

Nesedí velikost? Žádný problém, zboží zdarma vyměníme!

Garance vrácení peněz

Nakupujte bez rizika! Zboží můžete vrátit a my Vám vrátíme peníze!

Zůstaň v obraze!

Sleduj s námi nejnovější trendy a nezmeškej módní akce!

Instagram


Buďte s námi